Mercedes-Benz
Cemal Arslantaş
Satış Müdürü
Tel: +90 533 373 25 62
cemal.arslantas@avm.com.tr
İlgili Bölüm: Kamyon yeni
Cavit Serkan Atakan
Servis Müdürü
Tel: +90 533 283 43 38
serkan.atakan@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Serkan Bozdan
Satış Müdürü
Tel: + 90 533 566 37 52
serkan.bozdan@avm.com.tr
İlgili Bölüm: Hafif ticari araç yeni, MS_0013
Batıkan Özkan
Satış Müdürü
Tel: +90 322 346 25 00
Mobile: +90 533 372 25 51
batikan.ozkan@avm.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
Mert Özyurteri
Kullanılmış Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 322 346 25 00
Mobile: +90 554 588 44 44
mert.ozyurteri@avm.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil kullanılmış
Bekir Al


Mobile: +90 533 533 4102
bekir.al@avm.com.tr
Diller: Türkçe
Yusuf Bulut
Atölye Şefi
Tel: + 90 507 462 90 75
yusuf.bulut@avm.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Esra Kırılmaz
Satış Danışmanı
Tel: +90 322 346 25 00
Mobile: +90 533 725 57 46
esra.kirilmaz@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
İhsan Yaşar
Müşteri Danışmanı
Tel: +90 322 429 52 52
ihsan.yasar@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Kamyon servis
Ela Yelekçi
Satış Danışmanı
Tel: +90 543 431 31 96
ela.yelekci@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Hafif ticari araç yeni
Buse Merve Demirel
Servis Kabul Sorumlusu
Tel: +90 322 346 25 00
busemerve.demirel@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Dilek Gür
Servis Kabul Sorumlusu
Tel: +90 322 429 52 52
dilek.delicay@avm.com.tr
İlgili Bölüm: Kamyon servis
Samet Taşkın
Müşteri Danışmanı
Tel: +90 549 209 73 45
samet.taskin@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Hafif ticari araç servis
Sabahat Şaylanlı
Satış Danışmanı
Tel: +90 533 373 25 60
sabahat.saylanli@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
Murat Dekeli
Satış Destek
Tel: +90 544 383 83 78
murat.dekeli@avm.com.tr
İlgili Bölüm: Kamyon yeni
Mehmet Ali Demiralp
Servis Pazarlama Sorumlusu
Tel: +90 549 249 29 11
mehmetali.demiralp@avm.com.r
İlgili Bölüm: Kamyon servis
Emirhan Gül


Mobile: +90 549 210 2222
emirhan.gul@avm.com.tr
Diller: Türkçe
Gülcin Gültekin Moğulkoç
Yedek Parça Müdürü
Tel: +90 322 346 25 00
Mobile: +90 532 786 66 06
gulcin.gultekin@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Yusuf Karakuş
Garanti Sorumlusu
Tel: +90 322 346 25 00
yusuf.karakus@avm.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Pınar Çelik
Satış Danışmanı
Tel: +90 322 346 25 00
Mobile: +90 533 373 25 58
pinar.celik@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
Ayfer Akdivit


ayfer.akdivit@avm.com.tr
Kerim Atila


Mobile: +90 533 284 22 00
kerim.atila@avm.com.tr
Diller: Türkçe
Talip Bulut
Finans Operasyon Sorumlusu

talip.bulut@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
Eser Irmak


Mobile: +90 533 373 25 61
eser.irmak@avm.com.tr
Diller: Türkçe
Nuray Yüce


Mobile: +90 542 502 8668
nuray.yuce@avm.com.tr
Diller: Türkçe
Adil Özden
Garanti Sorumlusu
Tel: +90 322 429 52 52
adil.ozden@avm.com.tr
İlgili Bölüm: Kamyon servis
Mehmet Çetin


mehmet.cetin@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Kerem Gencer
Yedek Parça Süreç Uzmanı
Tel: +90 322 346 25 00
Mobile: +90 542 672 82 82
kerem.gencer@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Bilal Kineş


bilal.kines@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Servet Köse


servet.kose@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Hafif ticari araç servis
Caner Tizer


caner.tizer@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Hafif ticari araç servis
Selçuk Umut
Yedek Parça
Tel: +90 322 429 52 52
selcuk.umut@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Kamyon servis
Ufuk Özdamar


ufuk.ozdamar@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Hüseyin Özdemir


huseyin.ozdemir@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil kullanılmış
Süleyman Albayrak


suleyman.albayrak@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Hafif ticari araç servis
Abdullah Aşık


abdullah.asik@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Murat Bolat


murat.bolat@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Necip Gül


necip.gul@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Hafif ticari araç servis
Osman Gül


osman.gul@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Kenan Keskin


kenan.keskin@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Hafif ticari araç servis
Hakan Sabaz


Mobile: +90 543 543 5009
hakan.sabaz@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Maide Topaloğlu
Müşteri İlişkileri Sorumlusu
Tel: +90 322 429 52 52
maide.topaloglu@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Kamyon servis
Abdullah Yenier


abdullah.yenier@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Hafif ticari araç servis
Ömer Çan


omer.can@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Mustafa Öcal


mustafa.ocal@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Serkan Ünnü


serkan.unnu@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Abidin Ataş


abidin.atas@avm.com.tr
Diller: Türkçe
Ersin Ceyhan


ersin.ceyhan@avm.com.tr
Diller: Türkçe
Fulya Kurt
Finans Operasyon Sorumlusu
Tel: +90 322 346 25 00
fulya.gorcum@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
Kadriye Şimşek
Müşteri İlişkileri Sorumlusu
Tel: +90 322 346 25 00
kadriye.simsek@avm.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil servis
Ali Subaşı
Atölye Şefi

ali.subasi@avm.com.tr
Diller: Türkçe
İlgili Bölüm: Kamyon kullanılmış