Mercedes-Benz

Yıldızlar Korumamız Altında

Yıldızlar Korumamız Altında.

Mercedes-Benz Kasko ile siz değerli müşterilerimiz için tek noktada tam hizmet sunma yaklaşımımızı daha da güçlendirdik. Daimler Grubu’nun uluslararası deneyimleri, yerel edinimleri ve aracınızı yakından tanımanın getirdiği birikimle, ihtiyacınıza en uygun kasko çözümlerini geliştirdik. Mercedes-Benz yıldızından yola çıkarak hayallerinizdeki aracınızı korumak için "yıldızım" kasko paketini hazırladık.

Mercedes-Benz Kasko, Mercedes-Benz çatısı altında kendinizi güvende hissedeceğiniz bir yol arkadaşıdır. Kalite ve güveni temsil eden Mercedes-Benz’inizin başına gelebilecek bir çok riski teminat altına alarak güvenliğinizi ve aracınızın bütünlüğünü korur.

Avantajlarınız.

Mercedes-Benz’in güvenlik ve kalite özelliklerinin sürekliliği araçlarımızın üstün teknolojik özellikleri, konfor ve güvenlik sistemleri ile bağlantılıdır. Mercedes-Benz araçlarının bu özelliklerinin ve ve sistemlerinin ilk günkü gibi devrede olması için tüm onarım işlemleri yetkili servislerimiz tarafından gerçekleştirilir.Aracınız Daimler standartlarına uygun onarım metodları ile onarılır.Yetkili servis çatısı altında yapılan onarım kapsamı 1 yıl boyunca yedek parça ve işçilik garantisine sahiptir.Cam hasarları yetkili servislerimizde onarılır veya orijinal cam ile değiştirilir. İlk cam hasarı, hasarsızlık indiriminizi etkilemez.Ayrıca Mercedes-Benz Kasko'nuz ile poliçe vadesi sonunda kazanacağınız hasarsızlık indirimini etkilemeden, mini onarımlarınız Mercedes-Benz yetkili servisleri tarafından gerçekleştirilir.Mercedes-Benz yetkili servisleri tarafından gerçekleştirilir. Standart kaskolara göre daha geniş teminatlar ve daha kapsamlı poliçeler sunulurStandart kaskolara göre daha geniş teminatlar ve daha kapsamlı poliçeler sunulurTek poliçe ile 4 yıla kadar poliçe imkanı bulunmaktadır. Böylece üzerinde onarım yapılan Mercedes-Benz aracının üstün teknolojik özellikleri, güvenlik sistemleri ve 2.El değeri korunmuş olur.Yetkili servislerimizde eğitimli ve tecrübeli uzmanlar tarafından orijinal yedek parça kullanılarak onarım işlemi gerçekleştirilir.