Mercedes-Benz

X-Class aksesuarları

Araç üreticisi tarafindan pazara sunulan araçların üretiminde kullanılan ve satış sonrasında yine üretici tarafindan doğrudan veya yetkili distribütörü / yetkili servisleri aracılığı ile bire bir üretici kalitesi ve araç üreticisinin garantisi ile sunulan parçalardır. Orijinal Yedek Parçalar, araç üreticisi/distribütörü/yetkili servisi tarafından kesilen faturanın tarihinden itibaren üretici/distribütör garantisi altındadir. Özellikle sürüş, seyir ve yolcu emniyeti ile ilgili parçalarda ürün sorumluluğu konusu da dikkate alınmalıdır.

X-Class aksesuarları
X-Class'ınızı kişiselleştirin.

Orijnal Aksesuarlar ve Koleksiyonda bulunan birbirinden farklı ürünlerle aracın işlevselliğini artırabilir ve cezbedici, yaşam stilini yansıtan ürünlerle hayata olan tutkunuzu ortaya koyabilirsiniz. Örneğin, yüklerinizi korumak veya aracınızın daha şık ve spor görünmesini sağlamak için stil barlar, sert üst kapak ve sürgülü kasa kapağı gibi birbirinden farklı donanımlar seçebilirsiniz. Aracınızı ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirme seçenekleri mevcut olup, hem çok yönlü hem de çok etkileyicidir. Mercedes-Benz yeni X-Class aracınıza bayılacaksınız!

Kasa Seperatörü

Kasa seperatörü, kasayı 2 ayrı bölüme ayırır. Yükü sabitler ve eşyaların yük kasasında güvenle taşınmasına yardımcı olur. Seperatör istenilen noktalardan sabitlenebilir ve 100 kg’a kadar olan yükler için uygundur.

Opsiyonel aksesuar

Kasa Havuzu

Hava koşullarına dayanıklı kasa kaplaması, kasayı boya hasarına karşı etkin bir şekilde korur. Kasaya tam oturan siyah kaplama plastikten üretilmiştir. Bu sayede kasa kapaklarına, bağlama raylarına ve yanlardaki yük sabitleme rayına uyum sağlar.


Sert Kasa Kapağı

Sürgülü Kasa Kapağı

Bagaj kutusu

Yan Basamak

Alt Koruyucu Kapak

Camlı Kabin

Su ve toza karşı koruma